BEYOND: Dwie Dusze nowy gameplay z gry!

Cześć!

Wczoraj przeglądając facebook’a natknąłem się  na akcję sieci sklepów Gamestop, w której można było zdobyć kod dzięki któremu można było pobrać demo gry Beyond: Dwie Dusze.

Oczywiście nie mogłem przepuścić takiej okazji by nagrać gameplay i wygenerowałem owy kod do pobrania wersji demonstracyjnej gry.

Chciałbym również podzielić się z wami moimi wrażeniami po przejściu dema. Najprościej opisze je jedno słowo: ZACHWYT!

Czemu tak? Włączając wersję demonstracyjną byłem świadomy tego, że grę tworzy to samo studio, które podarowało nam Heavy Rain’a dlatego wydawało mi się że wiem czego mogę się spodziewać. Otóż myliłem się…

Spodziewałem się bardzo dobrej gry pod względem graficznym, audiowizualnym i fabularnym a okazało się że nie zapowiada się bardzo dobrze tylko rewelacyjnie. Oprawa audiowizualna mnie urzekła, wszystkie dźwięki oraz muzyka w tle są idealne i mam nadzieję, że w polskim wydaniu gra pod tym względem będzie trzymała równie wysoki poziom.

Oprawa graficzna jest… powalająca! Nie spodziewałem się że na PS3, siedmioletnim sprzęcie, można stworzyć tak piękną grafikę. W mojej skromnej opinii BEYOND: Dwie Dusze to najlepiej wyglądająca gra obecnej generacji.

Co do fabuły, w demie mamy jej niewielki zarys i po ograniu krótkiego fragmentu już wiem że będzie bardzo ciekawie.

Jestem pewny, ta gra musi się znaleźć w moich rekach w dniu premiery a jeśli wy nie jesteście jeszcze przekonani to obejrzyjcie poniższy gameplay z gry.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*