Reanimacja bloga

Cały dzień pada, czyli mamy pogodę idealną dla graczy. To pierwsza dobra informacja tego dnia, druga jest inna, mianowicie chodzi o to, że blog fanboy'a zostaje reanimowany. Będziecie mogli tutaj przeczytać recenzje gier, ogłoszenia parafialne związane ze streamem oraz zapoznać się z nowymi cyklami, które będą systematycznie wprowadzane. Jutro zadebiutuje pierwszy o tajemniczej nazwie Strefa ZERO.

WTF IZ STREFA ZERO?

Strefa ZERO będzie cyklem wpisów dotyczących gier survivalowych. Przeczytacie tutaj między innymi o grach typu Rust, Nether, Beasts of Prey, The Forest i wielu innych. Cykl będzie prowadzony głównie przeze mnie, uraczycie tutaj masę zdjęć czy filmów nagranych przede wszystkim przez fanboy'a. Dzięki nam poznacie wady i zalety poszczególnych gier, dowiecie się, które z nich warto ominąć a nad, któymi pochylić głowę i rozważyć ich zakup.

Pierwszym tytułem, który zostanie przeze mnie opisany będzie The Forest, czyli będziemy starać się przetrwać jak najdłużej w lesie zdominowanym przez mocno przegiętych ludożerców.

Blog anderkonstrakszyn

Tak jak wcześniej wspominałem blog przejdzie reanimację, dlatego będzie się trochę zmieniał. Zostanie wprowadzony prawdopodobnie inny system komentarzy, pojawi się również informator mówiący o tym czy stream czasem nie jest ONLINE. Być może jego wygląd samego bloga zostanie zmodernizowany, wszystko po to by wam było tu lepiej.

Aktualnie to by było na tyle, nie zapomnijcie followować łysego na twitchu FOLOŁ BICZ, dać lajka na facebooku i suba na Youtube (po prawej stronie bloga są odnośniki).To by było na tyle, trzymajcie się.

Kwiatek aka Squelop.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*