Aktywność na blogu a w zasadzie jej brak. Łat de fak?!

Hej wszystkim!

   Dawno nic tu nie pisałem a przecież zakładając tego bloga mówiłem sobie że będę pisał chociaż dwa wpisy tygodniowo… taaaaa… żeby czasem.

Ostatni wpis jest z końcówki października a mnie całkowicie nie chciało się pisać żadnych tekstów tutaj. Czemu tak?
Wiecie, cały 2013 rok to dla mnie okres, w którym całe moje życie zmieniło się o 360 stopni.
Początek roku – zmiana statusu stanu cywilnego, żona w ciąży, narodziny dziecka, 3 przeprowadzki z małym bobasem, kupno mieszkania, remont tegoż mieszkania  a po drodze jeszcze praca, studia no i YouTube.
Sami widzicie że trochę tego jest, działo się i nie mogłem narzekać na brak zajęć. Mimo wszystko zamierzam powrócić do tego bloga i pisać tutaj moje „żale” 😀    Pomimo że na blogu nic się nie działo to na moim kanale YouTube starałem się w miarę czasu wrzucać jakieś materiały z gier.
Po ukończeniu GTA V długo nic nie było (patrz wyżej czemu).
Potem nadszedł dzień premiery PS4 i wielki wyścig po konsolę by mieć ją w dniu jej startu wraz z Killzonem, którego bardzo chciałem nagrać jako fan serii.
Nagrałem, zawiodłem się na tytule maksymalnie i chociaż wrzuciłem cały materiał z gry na kanał to nie wspominam go miło, po prostu tytuł nudny jak flaki z olejem.
Schowałem więc PS4 do szafy oczekując na wyjście jakichś konkretnych tytułów ekskluzywnych a wyjąłem poczciwą PS3.
Obecnie na kanale prowadzę serię z gry VANQUISH (bardzo fajna, dynamiczna i futurystyczna gra akcji) oraz basniowej przygodówki pod tytułem Majin and the Forsaken Kingdom (przyjemna gra).
Co tam jeszcze ciekawego działo się u mnie hmmm…
W zasadzie większość napisałem chociaż…. aaaaa zapomniałbym jeszcze o czymś. Nagrałem pierwszego VLOG’a oraz unboxing PS4 na jej premierę wraz z krótką opinią na temat kontrolera Dualshock4. Zdobyłem pierwszą setkę subskrypcji na kanale z czego jestem bardzo zadowolony i dziękuję wszystkim za obdarzenie mojego kanału swoim zainteresowaniem.
Myślę że materiały które będę nagrywał i udostępniał w YouTube będą coraz lepszej jakości co pozwoli rozszerzyć mi grono odbiorców.

To tyle moich wywodów na dzisiaj. Jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy to dam znać 🙂

Pozdrawiam
fanboy

PS. Zachęcam również do odwiedzin mojego profilu na Facebook’u, dzięki!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*